У Луцьку засудили поліцейського за торгівлю наркотиками

У Луцьку засудили поліцейського за торгівлю наркотиками

Волинь

Працівник Луцького відділу поліції купував наркотичні речовини, а потім перепродавав їх.

Як пишуть «Волинські новини», про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду.

Обвинувачений, працюючи помічником чергового чергової частини Луцького відділу поліції, придбав з метою подальшого збуту п’ять паперових конвертів з канабісом, загальною вагою близько п’яти грам. В подальшому, на проспекті Грушевського навпроти ресторану «Курінь» поліцейський продав наркотики за 750 гривень чоловіку, який залучався правоохоронцями до проведення оперативної закупки. Окрім цього, обвинувачений також перепродавав ЛСД та амфетамін за 300 та 600 гривень відповідно.
Під час досудового слідства обвинувачений погодився на угоду з прокурором, визнавши свою вину. Виходячи з цього суд призначив поліцейському покарання у виді 5 років позбавлення волі, однак змінив його на умовне покарання, терміном на 3 роки.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×