У Луцьку змагалися юні пожежники

У Луцьку змагалися юні пожежники

Волинь

Сьогодні, 19 квітня, у Луцьку  відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.  За першість змагалося 5 команд – переможців зональних етапів з Горохівського, Рожищенського, Старовижівського, Камінь-Каширського та Любомльського районів, -інформує прес-служба УДСНСУ в області.

Під час  оцінювання виступів команд судді враховували артистизм, кмітливість, дотепність учасників фестивалю, змістовність виступів, оригінальність, хореографічну і вокальну майстерність. Лейтмотивом виступів конкурсантів стало важливість дотримання правил безпеки та популяризація професії рятувальника як однієї з найбільш гуманних та затребуваних у суспільстві.

За результатами змагань було визначено переможців: команда «Фаєр» з села Кримне Старовижівського району виборола почесне третє  місце, другий результат показали учасники команди «Палаючі серця» з Каменя-Каширського, а заслужену перемогу здобули «Вартові життя» з міста Рожище.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×