У Луцьку знову працюватиме центр для АТОвців

У Луцьку знову працюватиме центр для АТОвців

Волинь

Волинська ОДА  передала приміщення на вулиці Привокзальна, 12 у Луцьку  у розпорядження Центру допомоги учасникам АТО. Ключі психолог Олена Звєрєва та АТОвці отримали сьогодні, 25 вересня 2018 року, -повідомляє прес-служба ОДА.

Центр  відкрили ще у 2015 році. Проте, заснований винятково на волонтерській діяльності, згодом припинив свою роботу.

- Ми всі хочемо, щоб питання реабілітації учасників АТО було на належному рівні.  Сьогодні ми хочемо вдихнути нове життя в те приміщення, яке ще декілька років тому було надане в розпорядження Центру допомоги учасникам АТО. На їх прохання  повністю передаємо це приміщення для організації процесів реабілітації учасників АТО, – зазначив заступник начальника управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Віктор Шрамко.

За словами психолога Олени Звєрєвої спочатку у приміщенні зроблять ремонт. Також важливим є питання персоналу, оскільки зараз тут працює всього двоє людей – психолог та  фахівець з фізіологічної реабілітації.
Окрім того, у центрі допомоги функціонуватиме група швидкого реагування на кризові ситуації, куди входитимуть самі учасники бойових дій, аби допомагати побратимам.  У центрі сподіваються, що встигнуть його відкрити до Дня захисника України, який відзначають 14 жовтня. Центр допомоги учасникам АТО функціонуватиме там доти, поки у місті не збудують Центр реабілітації.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!