У приміщенні Волинської обласної ради виявили «нічийну» валізу з підозрілим обладнанням

У приміщенні Волинської обласної ради виявили «нічийну» валізу з підозрілим обладнанням

Волинь

Під дахом будівлі Волинської обласної ради виявили підозрілу валізу зі специфічним обладнанням. Як свідчить маркування, вона виготовлена у 2016 році. За словами голови Волиньради Ігоря Палиця, він уже проконсультувався з певними фахівцями. На їхню думку валізка – ніщо інше, як підсилюючий прилад для роботи жучків, які розміщенні в приміщення обласної ради. Також є імовірність, що це спеціальний ретранслятор. Завгосп будівлі обласної ради припустив, що валізка може належати Нацгвардії, військовослужбовці якої охороняють приміщення.

Керівництво обласної ради вирішило звернутися у поліцію, однак наряд, який прибув на місце, відмовився вчиняти будь-які дії. Ігор Палиця прямо під час сесії звернувся до керівника Управління СБУ у Волинській області Юрія Фелонюка, котрий якраз представляв обласну програму антитерору, аби той втрутився у ситуацію.

Цікаво, що сьогодні на Волині перебуває командувач Сухопутних військ ЗСУ. Частина перемовин з керівництвом області відбувалася саме у приміщеннях обласної ради.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!