У Рожищі побудують дитячий будинок сімейного типу

У Рожищі побудують дитячий будинок сімейного типу

Волинь

Рожищенська міська рада виділила земельну ділянку для будівництва дитячого будинку сімейного типу, -повідомляє Район Рожище.

 Урядом передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Для реалізації урядових планів Рожищенська міська рада виділила земельну ділянку, де в майбутньому буде побудований дитячий будинок сімейного типу. Зараз  йде проектування житла.

«Міська рада виступає замовником будівництва житлового будинку для дитячого будинку сімейного типу. Для цього було виділено земельну ділянку на вулиці Дорошенка, 5 у місті Рожище. Проектну документацію вже розробляє ТзОВ «Західкомунпроект», - пояснив заступник міського голови Віталій Поліщук.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!