У Володимирі-Волинському  знайшли мацеви 18-19 сторіччя

У Володимирі-Волинському знайшли мацеви 18-19 сторіччя

Волинь

У Володимирі-Волинському між селами Селець і Черчичі знайдено мацеви (єврейські надгробки). Про це пише Володимир Media з посиланням на  сторінку у Фейсбук  краєзнавця та автора книги “Володимир єврейський” Володимира Музиченка. 

Пан Володимир повідомив,, що йому вчасно підказали про знахідку добрі люди. Як ті потрапили туди – наразі невідомо.

-Вони були кимсь вивезені і складені у полі. Очевидно, мали використовуватись на господарські потреби, і скоріше за все частково таки використовувались, про що свідчить наявність залишків бетону на одній з них, – говорить краєзнавець. – Хтось вивіз їх разом із будівельним сміттям. Можливо згодом подумав, що користуватись такими речами гріх, а повідомити посоромився або побоявся. Тож просто залишив їх у полі. Тепер вони повернулись на місце зберігання. У подальшому  потрібно буде прочитати написи на них. Попередньо встановлено датування мацев – 1861-1939 рр. Допоміг у розшифруванні дат в епітафіях мій товариш, член єврейської громади Максим Срібний. Також хочу висловити подяку голові Зимнівської ОТГ В’ячеславу Католику за сприяння у доставці надгробків. Сподіваюсь, люди й надалі будуть інформувати про подібні знахідки. Для нас – це дуже важливо.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!