У Волиньраді визначилися з переможцями конкурсу на   керівників комунальних підприємств

У Волиньраді визначилися з переможцями конкурсу на керівників комунальних підприємств

Волинь

Конкурсна комісія обласної ради визналась з  переможцями  конкурсу керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Про це повідомляє прес-служба облради.

Зокрема, комісія рекомендує  Ігоря  Баранчука на заміщення вакантної посади начальника комунальної установи «Управління будинком Волинської обласної ради» і  пропонує профільній комісії підтримати кандидатуру та рекомендувати сесії проголосувати за Ігоря Баранчука. А також  укласти контракт з ним на 5 років.

На такий же термін рекомендовано укласти контракт з Олександром Курилюком, якого визнано переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Інформаційно-аналітичний центр «Волиньенергософт». Остаточне рішення - за сесією облради .

Визнано переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Волинського обласного медично-виробничого підприємства «Профілактична дезінфекція»   Тараса Столярчука. Рекомендовано постійній комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області підтримати його  кандидатуру  і теж укласти угоду на 5 років. 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×