У волинській «Садибі на джерелах» виявили сальмонелу

У волинській «Садибі на джерелах» виявили сальмонелу

Волинь

В готельно-ресторанному комплексі "Садиба на джерелах" виявили сальмонелу та бактерії групи кишкової палички. Про це повідомляє Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Обласний лабораторний центр МОЗ України інформує про  хід епідеміологічного розслідування та локалізації спалаху сальмонельозу, який виник  після святкування

          Весілля   в  готельно-ресторанному комплексі  «Садиба на  джерелах» розташованому в с. Ромашківка Ківерцівського районувідсвяткували 28 липня, а перші симптоми  хвороби  з’явились  29 липня.  З явищами гострої кишкової інфекції  звернулось  22 особи, з них 3 дітей.  10 хворих  госпіталізовані  до  обласної інфекційної лікарні, решта хворих лікуються амбулаторно. Перебіг захворювань легкого та середнього  ступеня важкості. За  результатами бактеріологічного обстеження  у хворих підтверджено діагноз  сальмонельоз. Перші захворілі вже  виписані з інфекційної лікарні.

           В ході епідеміологічного розслідування проведено бактеріологічне  обстеження харчоблоку, продуктів харчування,  питної води, а також працівників  ресторанного закладу.  За результатами  лабораторних досліджень в 1 пробі виявлено сальмонелу та бактерії групи кишкової палички з обладнання на  харчоблоці.

 В домашніх осередках та на об’єкті спалаху проведено дезінфекцію, встановлено  медичний нагляд за контакними.   Епідрозслідування триває.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!