У волинському  природному заповіднику побували польські студенти

У волинському природному заповіднику побували польські студенти

Волинь

Черемський природний заповідник, що у Маневицькому районі,  відвідали польські студенти, -повідомляє прес-служба ВОУЛМГ.

Це – студенти та викладачі національного університету м. Лодзь. Загалом – 45 осіб. Майбутні географи – третьокурсники – цікавились історією створення заповідника і особливостями рельєфу, кліматичними умовами, що мають вплив на флористичні види.

Черемський природний заповідник -перший заповідник у Волинській області та один із найпівнічніших в Україні. Студенти з цікавістю слухали про Черемське водно-болотне угіддя, особливо їх вразила потужність торфових відкладів на масиві, а також унікальність болотних ґрунтів. Перед від’їздом працівники заповідника пригостили гостей трав’яним чаєм із квіток багна звичайного, акації, духмяних трав. Гості дякували за смачний натуральний мед, за гостинність. Керівник групи Яцек Форисяк (професор географічних наук) пообіцяв обов’язково приїхати восени із групою студентів для детального ознайомлення із заповідником.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!