Учаснику АТО терміново потрібні кошти на операцію:  просять волинян допомогти

Учаснику АТО терміново потрібні кошти на операцію: просять волинян допомогти

Волинь

Потрібна термінова допомога учаснику АТО з Ковеля Дімі Голярчуку. Про це написав ковельський центр допомоги 51 ОМБР на сторінці у Facebook.

«Всеукраïнська спiлка учасникiв бойових дiй «Побратими Украïни» з м.Ковеля просить небайдужих допомогти побратиму , учаснику АТО Голярчуку Дмитру, який проходив службу в 101 окремiй бригадi. Дмитру ТЕРМІНОВО треба зібрати 20 000 грн. на пластину, щоб закриту частину черепа».

 Хлопці пишуть, що в липні з 23-річним Дімою сталася трагедія : «Наш побратим Голярчук, рухаючись ввечерi з роботи, був збитий на пішохідному переході і отримав важкі ушкодження черепа. Людина, яка скоïла ДТП та наіз на пішохода, нiякоï допомоги постраждавшому не надає, в лікарні не з`являється . Слiдство ще тривае і ми зробимо ВСЕ, щоб правосуддя все розставило на свої місця! За місяць лікування в лікарні кошти сім’ї і зібрані друзями після трагедії швидко скінчилися. А попереду знову операція на голові. Тож, просимо не лишати Дмитра сам на сам з бідою і допомогти грошима на придбання пластини. Кошти бійцю потрiбнi термiново.»
Номер картки у ПриватБанку 5168 7573 6830 7619 Голярчук Д.М.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×