Усі заплановані дорожні об`єкти будуть здані вчасно

Усі заплановані дорожні об`єкти будуть здані вчасно

Волинь

Олександр Савченко провів чергову нараду щодо використання бюджетних коштів для ремонту доріг краю сьогодні, 12 червня 2018 року, - повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації. 

За словами директора департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Івана Мирки, на дороги місцевого значення запланована субвенція з державного бюджету на місця, що становить 393,9 млн грн. До слова, місцеве співфінансування складає майже 17 млн.

- Минулого тижня вже закінчилися процедури підписання договорів. Завдання на червень вже роздані – і виконуються. І вже першого липня ви побачите ту динаміку, в якій ми повинні працювати, - запевнив Іван Іванович.

Окрім того, за домовленістю з сільськими радами та ОТГ, вони підготували проектно-кошторисну документацію на місцеві об`єкти. Станом на 11 червня вже готові 21 з 24 проектів на поточний ремонт доріг та 10 з 12 – на капітальний. Підготували також завдання для закупівель, відповідно запустили 5 тендерів, з яких 1 вже завершився. Між іншим, його виграв «Луцькавтодор-сервіс».

Що ж стосується митного експерименту – планові надходження складають 218,112 млн грн, у тому числі 32 мільйони резерву для ремонту. На ці кошти вже підготували перелік об`єктів.

Наразі всі роботи тривають згідно графіка, переконують дорожники, тому у жовтні всі ремонтні роботи планують завершити.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!