В Іваничах на Волині відкрили стелу пам’яті новітніх Героїв району та України

В Іваничах на Волині відкрили стелу пам’яті новітніх Героїв району та України

Волинь

З ініціативи Іваничівської районної організації ВО «Свобода» у райцентрі Іваничі на Волині, на території місцевого меморіального комплексу урочисто відкрили стелу пам’яті Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського та вояків, які загинули у боротьбі з російським агресором на сході України.

Пам’ятну стелу, яку в Іваничах встановили за сприяння голови районної ради, свободівця Віктора Вілентка, радника голови районної ради, свободівця Андрія Бадзюня та депутата Волинської обласної ради від ВО «Свобода» Олександра Бика, освятили священики місцевої церковної громади УПЦ Київського патріархату на чолі з отцем Андрієм.

На стелі викарбувані імена та прізвища, а також світлини cеми новітніх Героїв Іваничівщини:

– Сергій Байдовський – Герой Небесної Сотні (захоронений у селі Менчичі).

– Михайло Грицюк – уродженець села Милятин;

– Володимир Якобчук – уродженець села Литовеж;

– Ігор Кантор – уродженець села Грибовиця;

– Володимир Пушкарук – уродженець села Мовники;

– Сергій Дармофал – уродженець села Волиця (захоронений у селі Колона).

– Станіслав Потапчук – уродженець села Радовичі.

У своїх виступах Андрій Бадзюнь та Віктор Вілентко подякували представникам Іваничівської громади, бізнесменам та комунальникам за допомогу у встановленні меморіальної стели, схилили голови перед присутніми на заході рідними та близькими загиблих Героїв.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!