В Україні презентували перший екологічно чистий цукор, вироблений на Волині

В Україні презентували перший екологічно чистий цукор, вироблений на Волині

Волинь

У Києві презентували перший органічний сертифікований український цукор.  Його виготовили на Гнідавському цукровому заводі, – йдеться на сторінці виробника.

В. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева назвала презентацію «знаковою подією».

«Ми маємо перший органічний цукор в нашій державі.  Лише 10 років тому почали з’являтись на полицях наших магазинів перші вітчизняні органічні продукти, а вже сьогодні ми спостерігаємо динамічний розвиток органічного виробництва на внутрішньому ринку», – наголосила Ольга Трофімцева.

ТОВ «Дедденс Агро» та їх колеги ТОВ «Ріттер Біо Агро» єдині в Україні займаються вирощуванням цукрових буряків за органічними технологіями, з них і отримано перший органічний цукор. Керує обома підприємствами Віктор Щербачук. Посіви органічних буряків – у Гощанському районі на Рівненщині. Вперше їх переробили на цукор на Гнідавському цукровому заводі в 2017 році. У 2018 році під органічні буряки було відведено 247 га землі.

Органічний цукор з України у лютому вже презентували на міжнародній виставці «БіоФах».  Під час виставки відбувся й аукціон, і право купити перші 850 тонн виборола компанія з Нідерландів. Тепер Україна представить органічний цукор на виставці «БіоФах» у Китаї, де буде вперше представлено Національний павільйон.

За даними Мінагрополітики, на сьогодні Україна входить до 20 найбільших виробників конвенційного цукру в світі та є одним з 10 найбільших експортерів за результатами 2018 року. Сума експорту такої продукції торік становила 217 млн доларів США.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×