Верховна Рада знову не змогла призначити вибори у Луцьку

Верховна Рада знову не змогла призначити вибори у Луцьку

Волинь

Сьогодні депутати Верховної Ради України зробили третю за рік спробу призначити вибори міського голови у Луцьку. Відповідно до проекту постанови, вони мали б відбутися 20 травня. Однак для прийняття цього рішення забракло голосів. Включення документу у порядок денний із 336 зареєстрованих народних обранців підтримали лише 206, шестеро утрималися і 124 не голосували.

Голоси волинських нардепів розділилися наступним чином: підтримали призначення виборів у Луцьку народнофронтівці Ігор Гузь та Ігор Лапін, а також укропівка Ірина Констанкевич, представники «Волі народу» Степан Івахів та Сергій Мартиняк були присутні, але утрималися. Ще один представника Волині Юрія Савчука з «Народного фронту», як це буває часто, у залі не було.

Додамо, що законно обраний міський голова Луцька Микола Романюк помер у перші дні лютого минулого року. Отож уже більше року місто не має свого мера.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!