Від Абдувохода до Бернадетти – як волиняни експериментують з іменами дітей

Від Абдувохода до Бернадетти – як волиняни експериментують з іменами дітей

Волинь

На Волині все частіше реєструють новонароджених малюків із незвичними та екзотичними іменами. Про модні тенденції нинішнього року розповіли у Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області.

Найоригінальніші імена, якими волиняни цьогоріч називали хлопчиків: Абдувоход, Амір, Салахіддін, Натан, Авенір, Єфим, Єлізар, Ясон, Кевін-Адан, Емір, Дорофій.

Не менш оригінальним були й батьки дівчаток. Своїм малятам вони давали наступні імена: Мія, Домініка, Амелія, Бернадетта, Даніела, Еліана, Іларія, Елісія, Камілла, Мелані, Рута, Інеса, Євіка, Емілі, Адель, Руфіна, Саманта, Кая, Августа.
У територіальному управлінні юстиції наголошують, від того, як назвеш свою кровиночку, залежить її майбутнє життя, тому значенню імені варто приділяти багато уваги. Важливо, щоб людина пишалася, а не соромилася свого імені. Також варто враховувати, чи поєднується ім’я з прізвищем та по батькові дитини.
Отож, шановні батьки, пам’ятайте, ім’я малюка має принести вашій дитині комфорт і тільки позитивні емоції!

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×