Відділення реабілітації може з’явитися  у Ковельській поліклініці

Відділення реабілітації може з’явитися у Ковельській поліклініці

Волинь

Колектив КЗ «Ковельська поліклініка» Волинської обласної ради» звернувся до  депутата облради Олександра Омельчука з проханням підтримати їхню ініціативу і створити на базі закладу відділення реабілітації, - повідомляє прес-служба обласної ради.

"Таке відділення зможе надавати спеціалізовану допомогу інвалідам та учасникам бойових дій. Окрім бальнеологічного корпусу на базі поліклініки орендує приміщення цех Львівського протезного заводу, де виготовляються протези верхніх та нижніх кінцівок за стандатами німецької фірми «Otto-boc». Для тих, хто перебуватиме на реабілітації та протезуванні,  є можливість створити кімнати готельного типу", - мотивує свою підтримку ініціативи ковельських медиків пан Омельчук. Свої пропозиції депутат виклав у запиті, який підтримали більшість депутатів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!