Діану знайшли в кукурудзі

Діану знайшли в кукурудзі

Івано-Франківщина
Днями на ноги підняли майже увесь особовий склад коломийської міліції. Справа в тому, що в селі П’ядики зненацька зникла двохрічна дитина. На повідомлення про зникнення Діанки міліція відгукнулася якнайшвидше. З кожною годиною радіус пошукових дій збільшувався. Міліціонери обстежували сусідські обійстя, криниці, льохи і підвали. Проте час минав, а результату не було. Під ранок наступного дня до пошуків дитини долучилися близько 60 міліціонерів, а також небайдужі мешканці села.
Команда „відбій” пролунала ополудні, коли Діану знайшли. Дитяче схлипування з грядки, засіяної кукурудзою, почула 65-річна бабуся. Саме недалечко цю місцину „прочісувала” група міліціонерів, і дитину на авто зараз же доправили в лікарню. Лікарі Коломийської дитячої лікарні запевняють, що під їхньою опікою Діана буде в теплі і любові, не відчуватиме голоду і страху.
Іван ДМИТРІВ,
Івано-Франківська область

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×