Вода в Луцьку подорожчає

Вода в Луцьку подорожчає

Волинь

Питання  коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення розглядали сьогодні під час відкритих слухань у КП «Луцькводоканал»- повідомляє прес-служба міської ради.

 Серед основних чинників, які спричинили таку необхідність, назвав перший заступник директора КП «Луцьковдоканал» Віктор Гуменюк: підвищення мінімальної заробітної плати, збільшення бази оподаткування, збільшення вартості солі, підвищення ціни на електроенергію з 1 жовтня, збільшення екологічного податку та податку на землю.

Він також зауважив, що формування тарифу не є ініціативою КП «Луцькводоканал», оскільки усі принципи формування тарифів встановлюються НКРЕ.

 Тож, тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для лучан, хоч і не набагато, але все ж зростуть вже з осені.Якщо зараз  тариф за послуги централізованого водопостачання становить 4 гривні 88 копійок за 1 кубометр води, то нова ціна становитиме 5 гривень 64 копійки. Якщо за послуги водовідведення лучани сплачували 5 гривень 9 копійок, то новий тариф становитиме 5 гривень 88 копійок. І якщо кубометр холодної води вартував 5,25 гривні, то тепер він буде коштувати 6,24 гривні.

«Якщо в середньому одне домогосподарство багатоквартирного будинку використовує 4-5 кубометрів води, то навантаження через здорожчання буде необтяжливим – доведеться платити, в середньому, більше на 3,6 гривні», – зауважив Віктор Гуменюк. Проект присутні на слуханнях підтримали, зауважень та пропозицій не надійшло.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×