Володимир-Волинський отримав 5-ть державних субвенцій

Володимир-Волинський отримав 5-ть державних субвенцій

Волинь

На що держава виділила Володимиру- Волинському  5 різних субвенцій  обговорили депутати  на позачерговій сесії міськради.

3 мільйони 648 тисяч гривень медичної субвенції отримає  ТМО на фінансування центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги у липні – вересні 2018 року.

Субвенція з державного бюджету надійшла  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в розмірі  мільйон гривень. Її розділять по 500 тисяч для НВК-ЗОШ №3 на капремонт спортзалу і для ДНЗ №7 на капітальний ремонт даху.

Дві наступні субвенції надійшли для  Зарічанської ОТГ: 200 тисяч гривень на капітальний ремонт вул. Федорівська, а ще 168,6 тисяч гривень  для управління освіти за навчання дітей у ЗНЗ, 85 424 гривень – для культури за навчання дітей у муз.школі і  9 270 гривень виділили для ТМО на придбання калоприймачів та памперсів.

Найменша субвенція для  Устилузької ОТГ. Розмір надходження становить 4 356 гривень, а використають її для потреб ТМО на придбання паперу, щоб оформляти  декларації між лікарем та пацієнтом.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!