Волонтери закликають привітати доньку загиблого волинського атовця

Волонтери закликають привітати доньку загиблого волинського атовця

Волинь

На Волині триває реалізація проекту «Діти Небесного Легіону».
30 квітня 14-й день народження відзначить Діана Мельничук з Рожищенського району. Тато дівчинки Олександр загинув у червні 2016 року під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

Дівчинка навчається у 8 класі. Діана розповідає, що її улюбленими предметами є українська мова та література, фізичне виховання та технологія. Вона любить проводити вільний час із друзями та відвідувати заняття із баскетболу. Дівчинка ще не вирішила, ким хоче стати, але говорить, що їй непогано вдається кулінарити.

Діаночка любить мандрувати. Подорожуючи Україною вона відвідала Львів, Косів, Славське, Тернопіль, а також побувала за кордоном у Чехії та Польщі.

Про свою родину та матусю Людмилу дівчинка розповідає так: «моя родина велика і дружна. Ми звикли підтримувати один одного у важку хвилину. Матуся з дитинства привчила мене і братів до порядку й дисципліни. Завжди розповідала, що потрібно поважати усе, що нас оточує. Наша сім’я – найкраща для мене. Мама в нас дуже добра, хоч і вимоглива. Вона дуже хороша людина і я її дуже сильно люблю».
Діана розповідає, що їхній сім’ї допомагають волонтери, за що сім’я Мельничуків надзвичайно вдячна. Від  кожного з нас може залежати, щоб 14-й День народження юної красуні став справді незабутнім!

Зробити сюрприз Діанці може кожен, привітавши її з Днем народження. Контактний номер: 0509734484 та 0989481450.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×