Волинь –друга за кількістю присвоєних звань «Мати-героїня»

Волинь –друга за кількістю присвоєних звань «Мати-героїня»

Волинь

Порошенко присвоїв почесне звання «Мати-героїня» 616 жінкам України.

 Найбільше жінок, які отримали відзнаку, у Рівненській області – 137. Волинь-на другому місці. Про це йдеться в указі глави держави №190, -повідомляє УНІАН.

Зазначається, що почесного звання удостоєні матері з усіх регіонів нашої держави та міста Києва. Найбільше жінок, які отримали відзнаку, у Рівненській області - 137. Другою за кількістю матерів-героїнь цього року є Волинська область, де їх 76, третьою - Закарпатська область, де представлені до нагороди 49 жінок.

Довідково: «Мати-героїня» - державна нагорода, якою президент щороку відзначає жінок, які народили і виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Також почесного звання удостоюються матері, які виховують усиновлених у вставленому законом порядку дітей. Жінки відзначаються за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей дітей, формування високих духовних і моральних якостей.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×