Волинь отримала медичне обладнання від Світового банку

Волинь отримала медичне обладнання від Світового банку

Волинь

 В  обласну клінічну лікарню привезли два операційні освітлювачі двокупольні та три рентгенопроникні столи операційні. Це обладнання коштує у межах 127 тисяч євро. Про це повідомляється на сторінці спільноти Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу- Волинська ОДА у мережі Facebook.

На Волинь надійшло обладнання у рамках реалізації укладеної у березні цього року договірної угоди ICB-G № 6.2.2.1/10 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (1 фаза)» (Лот №10). Це впроваджується  Субпроект World Bank Ukraine і  Міністерство охорони здоров'я України «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області»

В  обласну клінічну лікарню представники ТзОВ «ДМ-ПРОЕКТ» привезли два операційні освітлювачі двокупольні та три рентгенопроникні столи операційні. Це обладнання коштує у межах 127 тисяч євро. Монтаж, пусконалагоджувальні роботи з введення обладнання в експлуатацію фірма здійснить упродовж найближчих 2-х тижнів. За цей час волинські медики також пройдуть навчання з експлуатації обладнання.

Також «ДМ-ПРОЕКТ» найближчим часом має доправити на Волинь 20 аспіраторів вакумних хірургічних.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!