Волинь –серед областей, де суттєве зростання захворюваності на педикульоз

Волинь –серед областей, де суттєве зростання захворюваності на педикульоз

Волинь

Міністерство охорони здоров’я торік зафіксувало зростання рівня захворюваності на педикульоз і фтиріоз у 11 регіонах України. Про це повідомив Центр громадського  здоров’я МОЗ України, передає УНН.

Згідно з інформацією відомства, найбільш суттєве зростання медики зафіксували у Кіровоградській – на 36,69 %, Луганській – на 24,65%, Одеській – на 22,09%, Тернопільській – на 19,05%, Волинській – на 14,55 % - областях.

Також МОЗ зазначило, що в низці областей фіксується ріст ураженості серед дорослого населення. Найбільше - у Луганській – на 33,9%, Миколаївській – на 32,8%, Кіровоградській – на 30,61%, Полтавській – на 20% областях та Києві – на 18,64%.

За 7 місяців 2018 року зареєстровано 8144 випадків захворювання на педикульоз і фтиріоз. Згідно з даними МОЗ, педикульоз переважно реєструється серед дітей у віці 0 – 17 років. Наразі така категорія хворих становить 92,5%. В організованих дитячих колективах найбільш уражені діти, які відвідують спеціалізовані школи I-III ступеня та дитячі дошкільні заклади.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!