Волинь вперше отримала гроші на шкільні туалети

Волинь вперше отримала гроші на шкільні туалети

Волинь

Майже 17 млн грн надійшло на Волинь із державного бюджету, які  спрямують на облаштування внутрішніх шкільних санвузлів у 20-ти школах області. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

 «Вперше прийшла субвенція із державного бюджету на облаштування внутрішніх санітарних вузлів. У нас таких шкіл є багато, але є певні вимоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів, яка визначає, де можна будувати. Зокрема, якщо це школа першого ступеня, то у тій школи повинно бути не менше 20-ти учнів», -  зазначила  заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець.

Слід зауважити, що спочатку вийшла постанова, де показники щодо кількості учнів були вищими, але обласна державна адміністрація звернулася до Міністерства освіти і науки України з проханням знизити показники, бо в області є багато шкіл, де кількість учнів  менше.

В залежності від того, де проводяться комунікації, вартість робіт можлива від 800 тис. грн до  млн 100 тис. грн.

Проектно-кошторисну документацію виготовляють органи місцевої влади.  У ПКД враховують усі особливості приміщень, зокрема передбачено і доступ для людей із інвалідністю.

Напрацьовані пропозиції обласна державна адміністрація подає на розгляд бюджетної комісії. Депутати мають розглянути та на найближчому засіданні сесії обласної ради прийняти рішення, адже, щоб розпочати будівництво якнайшвидше, необхідні кошти, які «відпустять» у роботу рішенням сесії.

В цілому 267 млн 336 тис. 300 грн спрямував Уряд на програму «Гідність дитини» у 2019 році.  Йдеться про облаштування внутрішніх шкільних туалетів.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×