Волинь - з бюджетом

Волинь - з бюджетом

Волинь

Волинська облрада прийняла бюджет області на 2018 рік. Відзначимо, що Волинь залишалася єдиним регіоном, який увійшов у новий рік без кошторису області. Прийняти його наприкінці 2017 року не змогли, бо документ був сирим та розбалансованим. Цього ж разу облдержадміністрація та обласна рада добре попрацювали спільно, були проведені бюджетні слухання. Тож на першій у нинішньому році сесії бюджет на 2018 рік прийняли уже практично без обговорення. Загальні його параметри наступні. Доходи обласного бюджету мають скласти 8,382 мільярда гривень, у тому числі доходи загального фонду – 6,75 мільярда, спецфонду – 1,631 мільярда гривень. Натомість видаткова частина обласного кошторису складає 8,377 мільярда гривень.

«Як бачите, нічого страшного не сталося. Ми добре попрацювали і ухвалили бюджет на початку лютого. Все працює. Сподіваюся, що бюджет на наступний рік приймемо ще цього року», – сказав голова Волинської обласної ради Ігор Палиця.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!