Волинська бібліотека поповнилася ще однією книгою шрифтом Брайля

Волинська бібліотека поповнилася ще однією книгою шрифтом Брайля

Волинь

Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотеки ім. Олени Пчілки  поповнилася  унікальною книгою- «Braillebook- інклюзивна книга, або книга для всіх». Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Книга виготовлена в межах проекту «Студія друку шрифтом Брайля» - «BrailleStudio» за програмою «Активні громадяни» Британської Ради в Україні та безплатно передана бібліотеці Віталієм Ткачуком – керівником Волинського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії».

Braillebook – унікальна книга для всіх, хто читає плоскодрукованим шрифтом або шрифтом Брайля. Науково-популярне видання розкриває для читачів специфіку письма і читання шрифтом Брайля. Книга буде цікавою як для читачів, які не знайомі з особливостями сприймання на дотик інформації незрячими людьми, так і для тих, хто хоче поглибити своє уявлення про системи письма і читання для незрячих.                 

У фондах бібліотеки понад 60 книг, видрукованих шрифтом Брайля. Виставка цих книг розгорнута у фойє першого поверху.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!