Волинська дитяча лікарня оновлює хірургічне обладнання

Волинська дитяча лікарня оновлює хірургічне обладнання

Волинь

Представники Всеукраїнського благодійного Фонд “Допомагати просто” доставили у Волинську обласну дитячу клінічну лікарню новий надсучасний апарат експертного класу ARC350 для електрохірургії з комплектуючими. Загальна його  вартість близько півмільйона гривень. Апарат призначений як для відкритої, так і для лапароскопічної (малоінвазивної) хірургії. Про це пише сайт лікарні.

Обладнання дозволить дитячим хірургам значно скоротити час проведення операцій та покращить якість їх роботи, пришвидшить терміни одужання малечі, якій виконуються хірургічні втручання у  клініці.

Медики вдячні  благодійникам та Українському представництву компанії BOWA-medical за допомогу в поліпшенні  якості хірургічної допомоги дітям регіону.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!