Волинська лікарня претендує на японські інвестиції

Волинська лікарня претендує на японські інвестиції

Волинь

Нововолинська лікарня успішно пройшла перший етап конкурсного відбору на отримання грантової допомоги від уряду Японії. Про це «ВолиньUA» повідомили у відділі з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

 З метою залучення додаткових коштів для забезпечення життєдіяльності закладу адміністрація лікарні взяла участь у конкурсі інвестиційних проектів за програмою КУСАНОНЕ Уряду Японії. На розгляд конкурсної комісії у березні 2018 року було подано інвестиційний проект «Модернізація медичного обладнання у пологовому будинку Нововолинської центральної міської лікарні». Проект успішно пройшов перший етап конкурсного відбору на отримання грантової допомоги та потрапив до списку, який буде розглядатися на другому етапі. Другий етап відбору передбачає візит представника посольства Японії до лікарні у жовтні цього року для більш детального вивчення проекту.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!