Волинська митниця на 4 місці за спрощенням митних процедур

Волинська митниця на 4 місці за спрощенням митних процедур

Волинь

За перше півріччя 2018 року інспекторами Волинської митниці  було розглянуто і оформлено більше 63 тисяч митних декларацій. Середній час оформлення однієї - 1 година 7 хвилин. На засіданні громадсько-консультативної ради платників податків при  ГУ  ДФС   у Волинській області йшлося про  спрощення митних процедур для виробників, які постійно працюють з ЄС, -інформує прес –служба відомства.

Виконувач обов’язків заступника начальника Волинської митниці ДФС Тетяна  Кравець проаналізувала випадки затримки оформлення вантажів. Перевищення встановлених часових нормативів фіксувалося у 1,6% відправлень. Щодо  експорту таких було 252,  імпорту – 652 декларації. Це свідчить про значне спрощення митних процедур для українських експортерів, вантажі яких оформляються в автоматичному режимі через електронне декларування з використанням «єдиного вікна».

Нині 98% декларацій на Волинській митниці подаються в електронному вигляді, з них 86% проходять суміжні види державного контролю (фіто-, вет-, санітарний, радіологічний тощо) через електронні бази даних митниці. Поки що сервіс «єдиного вікна» не працює щодо залізничних і транзитних перевезень, проте триває підготовча робота для його поширення на ці напрямки з початку 2019 року.

У результаті комплексу вжитих  у 2017 році заходів щодо автоматизації та прискорення митних процедур у системі митниць ДФС України Волинська митниця піднялася з 5 місця «у хвості» на 4 місце серед лідерів.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!