Волинська облдержадміністрація подала до суду на облраду через бюджет області

Волинська облдержадміністрація подала до суду на облраду через бюджет області

Волинь

Волинська обласна державна адміністрація подала позов до суду про скасування рішення Волинської обласної ради про обласний бюджет на 2019 рік.

Про це інформує сайт Волинської обласної ради.

Звернення до суду відбулося нібито через порушення при прийнятті документу. Під час обговорення кошторису у сесійній залі меншість закидала більшості нечесний перерозподіл частини коштів в останній момент. Мовляв за цим механізмом проглядаються певні виборчі округи. Зрештою облдержадміністрація відмовилася готувати рішення про обласний бюджет, після голосування за нього на сесії обласної ради.

Як ідеться на сайті Волинської обласної ради, це зробили голова бюджетної комісії та працівники виконавчого апарату обласної ради.

У представницькому органі краю зазначають, що призупинення виконання рішення про бюджет області на 2019 рік унеможливить виконання обласних програм, фінансування комунальних закладів (освітніх, медичних у тому числі – ред.) та субвенцій для місцевих бюджетів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!