Волинське село Сваловичі – у кіно і на картинах

Волинське село Сваловичі – у кіно і на картинах

Волинь

У селі Сваловичі Любешівського району  триває Всеукраїнський пленер художників, організований Волинським обласним відділенням Українського фонду культури. Цього року  участь у заході бере більше десяти художників із різних куточків України. Зокрема , є майстри пензля з Ковеля, Житомира, Вараша, Києва, Івано-Франківська,  жителька Любешова Олена Артисюк. Організатор мистецького пленеру Геннадій Сарапін зазначив, що село Сваловичі Любешівського району їх вражає своєю незайманою природою, глибиною віків та самобутністю. «Однією з причин, чого ми обираємо саме цей поліський куточок, є те, що ми хочемо якнайдовше зберегти цей населений пункт. Щоб художники через власне бачення візуалізували цей край світу на полотні», - розповів Геннадій Сарапін. Триватиме Всеукраїнський пленер художників до 16 серпня.
 А студенти Київського національного університету культури і мистецтв зняли фільм про легендарне волинське село Сваловичі. Маргарита Волошина, Олександра Рослякова та Михайло Бойко у якості університетської практичної роботи продемонстрували короткометражку «На краю світу», яка вмістила в себе кадри неповторної краси волинської природи, народних наспівів та говірок. Крім цього, студенти показали й проблеми села, в якому залишилося всього 16 мешканців.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×