Волинські боксерки їдуть в Марокко

Волинські боксерки їдуть в Марокко

Волинь

Двоє спортсменок з Володимира-Волинського візьмуть участь у світовому змаганні  з боксу, що відбудеться  з  2-го по 9-те травня у Марокко у рамках  гімназіада “School Sumer Games”. – повідомляє «БУГ».

Марію Любух та Ірину Боярин тренує Юлія Семко у спортивному клубі “Любарт“. Дівчата займаються боксом уже кілька років. Марія вже встигла побувати на Чемпіонаті Європи. Ірина ж братиме участь у змаганнях подібного рівня вперше.

Перепустку на світові змагання спортсменки здобули на  Всеукраїнській гімназіаді у лютому цього року, потрапивши за її результатами у збірну команду України.

“З Волині на ці змагання їдуть тільки двоє наших дівчат.  На жаль, не всі витрати бере на себе держава. На днях Ірина та Марія отримали екіпірування. Проте поїздка значилася “за власний кошт”. Нам допомогла дуже федерація боксу Волині, обласне і міське управління освіти, а також доєднався директор Володимир-Волинської ДЮСШ. Впевненим у перемозі зараз бути дуже важко, бо, як зазначається у положенні, у змаганнях будуть брати участь 4 тисячі спортсменів з 70-ти країн світу. Проте ми віримо у перемогу”, – розповідає тренер клубу “Любарт” Юлія Семко. 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!