У Коростишеві маніяк?

У Коростишеві маніяк?

Житомирщина
У містечку Коростишів на Житомирщині батьки останнім часом остерігаються випускати своїх доньок увечері на вулиці. Містом почали ходити чутки про появу в цій стороні небезпечного маніяка, який зухвало нападає на жінок та дівчат.
Коростишівці розповідали один одному подробиці, від яких холола кров. А підставою до цього стали два жорстокі нічні напади на старшокласницю та молоду вагітну жінку в Коростишеві. Від загибелі школярку, яка о першій годині ночі поверталася додому з дискотеки, врятувала поява випадкового перехожого. Нападник перестав її душити  і втік. А на вагітну напали в мікрорайоні Долина і жорстоко побили. Жінка потрапила до лікарні. Правоохоронці згодом натрапили на винуватців нападів. Виявилося, що їх було двоє: старшокласницю душив 15-літній школяр, а вагітну побив молодий чоловік. Випадки трапилися один за одним, тому й у місті поширилась чутка про маніяка. Нині за обома фактами відкрито кримінальні справи і триває слідство.
Галина ЯРОСЛАВЕЦЬ,
Житомирська область

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×