Волинські  боржники заплатили майже 48 мільйонів гривень аліментів

Волинські боржники заплатили майже 48 мільйонів гривень аліментів

Волинь

На Волині з початку року за виконавчими документами про утримання аліментів стягнули 47,8 мільйона гривень.  Про це йшлося під час прес-конференції   виконавчої служби Волині.  Начальник головного територіального управління юстиції в області Олег Тимченко повідомив, що на 1 серпня на виконання було 10 839 виконавчих документів про стягнення аліментів. Протягом липня їх кількість збільшилася на 33. Лише у липні з батьків-боржників стягнули майже 2 мільйони гривень аліментів. «Боржників обмежили у праві виїзду за кордон, користуватися транспортними засобами, зброєю», – наголосив Олег Тимченко.
Окрім того, боржників направлять на виконання суспільно-корисних робіт і за їхніми результатами на користь дітей спрямували понад 10 тисяч гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!