Волинські  держслужбовців- серед кращих в  Україні

Волинські держслужбовців- серед кращих в Україні

Волинь

Двоє волинян стали переможцями  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», участь у якому взяли державні службовці Апарату Верховної Ради , Адміністрації Президента , Секретаріату Кабінету Міністрів, міністерств та інших органів державної влади з усієї країни, повідомляє прес-служба ОДА.

У номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобув адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг Маневицької районної державної адміністрації Сергій Міщук. У номінації «Кращий керівник»  друге місце зайняла завідувач сектору з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату Камінь-Каширської РДА Наталія Шуйчик.

Щоб взяти участь у завершальному турі конкурсу, державні службовці мали пройти районний та обласний. На загальноукраїнському етапі головним  завданням стало написання та захист творчої роботи на тему однієї з найбільш актуальних проблем державного управління та державної служби. Саме за результатом самостійних досліджень організаційний комітет конкурсу визначав, наскільки вони знають чинне законодавство, а також вміють його застосовувати під час  розв’язанні конкретних управлінських завдань.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×