Волинські діти отримали подарунки  від землячки  з-за океану

Волинські діти отримали подарунки від землячки з-за океану

Волинь

Новорічні подарунки  отримали п’ятеро школярів Камінь-Каширської  першої  школи від колишньої учениці цього навчального закладу, а нині щирої добродійниці із далекої Америки Ірини Матвійчук,- пиши  видання «Полісся».

 Народилася та навчалася благодійниця в Камені-Каширському, а нині проживає в Сполучених Штатах, де працює в провідному міжнародному мультимедійному мовнику “Голос Америки”, у команді не менш відомої серед українського загалу телеведучої та журналістки Мирослави Гонгадзе. Проте, навіть перебуваючи за тисячі кілометрів від Батьківщини, вона не втрачає нагоди допомагати землякам, активно бере участь у різноманітних доброчинних ініціативах. Ось і нині за велінням серця ця чуйна жінка вирішила подарувати радість святкової новорічної миті маленьким камінь-каширцям, які опинилися в непростих життєвих обставинах. Власним коштом закупила книги, канцтовари, солодощі, одяг і надіслала до рідної першої школи.

А почалося все з того, розповіла кореспонденту газети пані Ірина,  що «відправила електронний лист на адресу навчального закладу, особисто директору Людмилі Андріївні Тішковій, і попрохала підібрати п’ятьох талановитих дітей, які не мають вдосталь фінансових можливостей (знаю, що таких більше, але в мене також був власний бюджет), щоб їм зробити різдвяні дарунки.

« Ви би бачили, скільки щастя було в малечих очах, коли розгортали ці пакуночки, приміряли светри. Дякуємо нашій добродійниці. Хай береже її Господь»,- каже директор Людмила Тишкова.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×