Волинські  фіскали  виявили  факти продажу  підакцизних товарів без ліцензій в Іваничівському районі

Волинські фіскали виявили факти продажу підакцизних товарів без ліцензій в Іваничівському районі

Волинь

В одному з сіл Іваничівського району фіскали встановили факти безліцензійної торгівлі спиртним та тютюновими виробами, - - інформує прес-служба  ГУ ДФС у Волинській області.

Підставою для проведення перевірок стала інформація, отримана за посередництвом програми «Легальний акциз». Фіскали отримали інформацію з територіальної громади про торгівлю  без придбання дозвільних документів та інші порушення, в межах компетенції провели контрольно-перевірочні заходи.

Факти зловживань  підтвердилися:   зафіксовано  безліцензійну діяльність з реалізації алкогольних напоїв та  тютюнових виробів.

Як результат, в магазині с. Жашковичі Іваничівського району співробітники Іваничівського відділення Горохівського відділу поліції  Головного управління Національної поліції у Волинській області вилучили 10 пляшок пива та 47 пачок сигарет.  

Загальна вартість вилученого товару  - понад 1,4 тисячі гривень.

 За допущені порушення на підприємця очікує штраф на суму понад 34 тис. гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×