Волинські фіскали запобігли незаконній реалізації підакцизного товару

Волинські фіскали запобігли незаконній реалізації підакцизного товару

Волинь

Велика партія підакцизного товару незаконно зберігалася в одного з мешканців м. Ковеля, - інформує  прес-служба  ГУ ДФС  Волині.

Податкова міліція Волині спільно з працівниками прокуратури провели  ряд санкціонованих оглядів, під час яких  виявлено та вилучено більше чотирьох тонн спирту, який, ймовірно, призначався для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Орієнтовна вартість вилученого підакцизу становить майже 1,5 млн. гривень.

Крім того, вилучено транспортний засіб марки Opel combo, яким здійснювалось незаконне транспортування з метою збуту спирту.

Зараз проводиться ряд заходів з метою встановлення  осіб, причетних до організації незаконного постачання спирту на територію області. Триває слідство.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×