Волинські муніципали отримають право штрафувати водіїв та евакуювати автівки

Волинські муніципали отримають право штрафувати водіїв та евакуювати автівки

Волинь

З 27 вересня 2018 року мунвартівці отримають повноваження штрафувати водіїв-порушників правил зупинки, стоянки та паркування в обласному центрі Волині. Про це повідомила прес-служба департаменту муніципальної варти у Facebook.

Закон України «Про реформування сфери паркування транспортних засобів» набуде чинності менш ніж за місяць, 27 вересня. Згідно з ним, виносити постанови за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів зможуть не лише поліцейські, але й інспектори з паркування. Вони матимуть доступ до бази даних реєстрації транспортних засобів для того, щоб мати інформацію про власника автомобіля, аби виписати йому штраф.

Якщо автомобіль припаркований у забороненому місці чи перешкоджає іншим учасникам дорожнього руху, інспектор матиме право одразу на місці прийняти рішення щодо його евакуації.

Згідно з новим законом, порушник має сплатити штраф протягом 15 днів. Якщо ж водій затримує оплату – сума штрафу зростає. У випадку подальшої несплати в дію вступатиме виконавча служба – не потрібно буде навіть звертатись суду. Штрафи будуть сплачуватися на державні рахунки і на місцеві рахунки.

Крім того, якщо автомобіль перешкоджає руху транспорту, то його забиратимуть на штраф-майданчик. Власник автівки зможе дізнатись про це, зателефонувавши на «102».

Інспектори виїжджатимуть на місце порушення, робитимуть фотофіксацію (не менше 4 фотографій) з прив’язкою до місцевості і прийматимуть рішення щодо евакуації транспортного засобу через порушення правил паркування.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×