Волинські митники на пропустили в Україну VOLKSWAGEN на іноземній реєстрації

Волинські митники на пропустили в Україну VOLKSWAGEN на іноземній реєстрації

Волинь

У пункті пропуску «Ягодин» митники вилучили  автомобіль VOLKSWAGEN на іноземній реєстрації, який волинянин намагався ввезти на територію України, -повідомляє прес-служба ГУ ДФС в області.

 Під час оформлення документів на митному посту Ягодин він подав польський технічний паспорт на транспортний засіб та нотаріальне доручення на право користування цим автомобілем, яке ніби – то було видане нотаріусом у місті Гродєцкі Мазовєцькі.

Проведеною перевіркою було встановлено, що за дві доби перед цією спробою чоловік уже намагався ввезти той самий VOLKSWAGEN з Республіки Польща, проте йому відмовили у пропуску у зв’язку з відсутністю документів про право власності на авто.

На запит управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії до Канцелярії нотаріальної у місті Гродєцкі Мазовєцькі, польський нотаріус повідомив, що пред’явлене нотаріальне доручення ним не оформлялося, а з огляду на підпис нотаріуса на папері йдеться про фальсифікацію документа.

Таким чином, було встановлено факт переміщення через митний кордон України з приховуванням від контролю і поданням органу доходів і зборів доручення на право користування автомобілем, одержаного незаконним шляхом. Такі дії волинянина, відповідно до статті 483 Митного Кодексу України, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією.

Відтак, автомобіль VOLKSWAGEN 1997 року випуску тимчасово вилучений до рішення суду. Його вартість для визначення суми штрафу експерти оцінили у 93,9 тисяч гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!