Волинські митники не дали киянам прокрутити аферу із неіснуючою кіпрською фірмою

Волинські митники не дали киянам прокрутити аферу із неіснуючою кіпрською фірмою

Волинь

У пункті пропуску Ягодин волинські митники тимчасово, до рішення суду, вилучили вантаж з фурнітурою до дверей вагою понад 42 тонни загальною вартістю понад 100 тисяч доларів США. Причиною складання протоколу про порушення митних правил став аналіз товаросупровідних документів, оформлених Київською митницею ДФС. Зокрема, у них зазначалося, що українська компанія передає товар під реалізацію кіпрській. Проте на офіційному проведений митниками аналіз інформації та додаткова перевірка сектору Інтерполу Головного управління національної поліції у Волинській області показали, що названа у контрактах фірма у Республіці Кіпр не існує.

Отож, як зазначають у прес-службі ДФС Волинської області, директора київського підприємства у судовому порядку притягнуть до адміністративної відповідальності за спробу переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Це тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією. Також візуальний відтиск печатки неіснуючого кіпрського підприємства надісланий в правоохоронні органи для його вивчення щодо інших можливих правопорушень у сфері зовнішньоекономічної діяльності київської фірми.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!