Волинські митники вилучили незадекларований човновий двигун

Волинські митники вилучили незадекларований човновий двигун

Волинь

Волинянин, прямуючи з Польщі додому через пункт пропуску Ягодин, обрав смугу руху «зелений коридор» як спрощену форму митного контролю. Однак у багажному відділенні його автомобіля під час митного огляду було виявлено вживаний підвісний човновий двигун, вагою 58 кг, -інформує прес-служба ГУ ДФС в області.

Волинська митниця ДФС вкотре нагадує громадянам, що для автомобільних пунктів пропуску встановлена Митним кодексом України норма товару для особистого користування, який можна ввозити без письмового декларування і без сплати ввізного мита: до 50 кг і до еквіваленту 500 Євро.

За порушення цього правила підвісний човновий двигун у волинянина тимчасово вилучено на склад митниці. Суд розгляне питання про притягнення його до відповідальності за ст.. 472 Митного кодексу України. Санкція статті передбачає штраф у розмірі 100 відсотків вартості товару (за курсом Національного банку України становила 73200 грн) з його конфіскацією.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×