Волинські підприємства на міжнародній виставці «Агро-2018»

Волинські підприємства на міжнародній виставці «Агро-2018»

Волинь

На Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018» Волинь має  колективний стенд, в  експозиції якого  представлені продукти харчування провідних підприємств харчової і переробної галузей АПК, продукція сільськогосподарський товаровиробників. Загалом, область представляють 20 провідних підприємств, - повідомляє  Департамент АПР ОДА.

В цілому більш як 1 300 компаній із 15 країн світу представляють свої досягнення на ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2018», що відкрилася 6 червня у Києві.

Ділова програма АГРО-2018 включає  низку спеціалізованих конференцій та форумів, присвячених усім напрямкам розвитку сучасного аграрного комплексу України. Особливу увагу буде приділено питанням ринку землі, розвитку тваринницького комплексу, експортного напрямку, впровадженню ІТ-технологій у сільському господарстві, захисту і живленню рослин та багатьох інших тем. 

Особливістю експозиції сільгосптехніки "ЕкспоАгроТех" є те, що у ній беруть участь вітчизняні виробники сільгоспобладнання, чия продукція входить до урядової програми компенсації 25% вартості придбання. Тому фермери зможуть просто на АГРО-2018 придбати техніку із суттєвою знижкою. Виставка працюватиме до 9 червня.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!