Волинські посадовці  побували у виправних колоніях Польщі

Волинські посадовці побували у виправних колоніях Польщі

Волинь

На запрошення полковника Томаша Добровського, директора Пенітенціарного закладу у Старих Притулах (Польща),  делегація Волині  побувала на офіційному заході з нагоди вручення особливої відзнаки - прапора Пенітенціарного закладу.  Про це повідомляє сайт міської ради.

Волинські посадовці побувати у двох виправних колоніях, які знаходяться в Старих Притулах та Червоному Борі. Детально ознайомилися з утриманням ув’язнених, судовим законодавством та медичним, побутовим, соціальним забезпеченням людей, які відбувають покарання. Мали можливість побачити навчальний показ з припинення бунту в тюремному закладі, ознайомитись з матеріально-технічним забезпеченням працівників тюремного закладу. Була презентована психолого-корекційна програма, яка проводиться із ув’язненими. В тюремному закладі Червоний Бір, у співпраці з приватним підприємством, діє цех з виготовлення меблів. Тож учасники делегації мали можливість ознайомитись із роботою цеху та механізмом залучення ув’язнених до суспільно-корисної праці. Спільно з делегацією Міністерства юстиції України відвідали виховну колонію для неповнолітніх. Вивчали також  міжнародний досвід ресоціалізації та підготовки виходу з колонії неповнолітніх. Волинська делегація ознайомилась  з історією та культурою Мазоветського повіту. Відвідали музей культури Курпів та побували у музеї винаходів Коперніка у м. Варшаві.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!