Волинські пожежні отримали чотири нові автоцистерни

Волинські пожежні отримали чотири нові автоцистерни

Волинь

ДСНС України передало для потреб волинських рятувальників чотири новеньких автоцистерни МАЗ. Техніка уже прибула в Управління ДСНС у Волинській області і скоро стане на бойове чергування.

Про це повідомив начальник сектора зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ДСНС України у Волинській області Володимир Нестеров.

Пожежна автоцистерна – основний пожежний автомобіль загального призначення. Автоцистерна середнього типу призначена для доставки до місця пожежі оперативного розрахунку, засобів пожежогасіння та обладнання, а також гасіння пожеж водою та повітряно-механічною піною.

Це суттєве підсилення технічного потенціалу волинських рятувальників. Не так давно – наприкінці 2016 року – Управління ДСНС України у Волинській області також отримувало чотири сучасні автоцистерни.

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Яків
    5 лютого 2018 року, 11:05 - Відповісти
    0
    От поясніть, чого купувати у бульбашів і швидше всього через корпорацію Богдан (бізнеспартнер порошенка) коли є вітчизняне виробництво. Де ваш патріотизм? Чи від того, що на Богдані до Мазу прикрутили колеса він став вітчизняного виробництва? http://www.autokraz.com.ua/index.php/uk/produktsiya/automobile/civil/spec/for-emergency

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!