Волинські проекти у конкурсі Social Project Awards

Волинські проекти у конкурсі Social Project Awards

Волинь

Через два місяці будуть оголошені результати конкурсу Social Project Awards. Серед претендентів на перемогу в номінації “Культура” два волинських фестивалі –”Княжий” і “Бандерштат”.

Вибір переможців здійснюється шляхом онлайн голосування та через оцінку проектів експертної радою.

«Княжий» — це грандіозний фестиваль з потужною історичною та мистецькою складовою, який відбувається на берегах річки Луга поблизу міста з тисячолітньою історією — Володимира-Волинського. . Підтримати “Княжий” можна на цій сторінці.

Фестиваль Бандерштат — наймасштабніша музична візитівка Волині, що протягом дванадцяти років збирає навколо себе молодь з усієї України.Проголосувати за “Бандерштат” можна  на цій після авторизації на сайті через сторінку в Facebook.

Метою конкурсу Social Project Awards є популяризація соціальних проектів і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни. Як перший і єдиний конкурс подібного роду Social Project Awards спрямований на визнання внеску громадських діячів у розвиток громадянського суспільства України та сприяння підйому соціальних проектів в країні.

У грудні в Одесі оголосять проекти, які перемогли у конкурсі.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!