Волинські священики звільнили військового-земляка з полону російських «казаків»

Волинські священики звільнили військового-земляка з полону російських «казаків»

Волинь

У неділю 4 січня на Луганщині силами командування 92-ї бригади та двох волинських священиків УПЦ звільнили з полону бійця 24-ї окремої механізованої бригади Валерія з Волині. Він перебував у полоні «казаків» 15 жовтня.

Про це повідомляє ТСН.

Рідні з того часу практично нічого не знали про чоловіка. Вдома у Валерія хвора мати та діти, тож двоє священиків з Волині - настоятель Свято-Іллінського храму села Борочиче Горохівського району Георгій Зарафутдінов та настоятель Свято-Михайлівського храму села Несвіч Луцького району Миколай Ковальчук поїхали на Луганщину. Вони мали на меті дізнатись бодай якусь інформацію про полоненого земляка. Зрештою отримали навіть більше, ніж розраховували. Допоміг у перемовинах і ветеранських рух воїнів-афганців. Тож Валерія вдалося обміняти і Різдво він зустріне вдома з сім'єю.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×