Волинські юнаки поповнили ряди  ЗСУ

Волинські юнаки поповнили ряди ЗСУ

Волинь

Зі  збірного пункту Волинського обласного військового комісаріату  урочисто відправили до Збройних Сил України та інших військових формувань більше сотні юнаків.

Про це повідомляє  Інформагентство Міноборони.

Впродовж призовної кампанії «Весна-2019» з Волині на військову строкову службу планують відправити близько шести сотень громадян України віком від 20 до 27 років. З них до Збройних Сил України - половина, решта проходитимуть військову службу в Національній гвардії, Державній прикордонній службі та Державній спеціальній службі транспорту України. Представники цих служб взяли участь в урочистих проводах в Луцьку.

Як зазначив військовий комісар Волинського обласного військового комісаріату полковник Роман Кулик, військова служба сьогоднішніх призовників розпочнеться з навчальних центрів Збройних Сил, де вони здобудуть первинні навички та знання, а пізніше продовжать службу відповідно до отриманої військової спеціальності в інших військових частинах.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×