Волинську кукурудзу тепер досушуватиме  новий  потужний елеватор

Волинську кукурудзу тепер досушуватиме новий потужний елеватор

Волинь

Відомий аграрій, керівник ТОВ «П’ятидні» Валерій Діброва весною розпочав будівництво потужного елеваторного господарства в місті Володимирі-Волинському  і наразі об’єкт на завершальній стадії будівництва,  його починають вводити в експлуатацію. Про це повідомляє Департамент АПР ОДА.

 ТОВ «П’ятидні» завозить на елеватор урожай кукурудзи, вирощений в своєму господарстві. За два дні обмолот і досушування завершують. Врожайність  близько 160 центнерів з гектару.  

Керівник господарства вивчав кращий світовий досвід, закупляв американське та бразильське обладнання, особисто проектував окремі споруди. Потужності новозбудованого елеваторного господарства – 65 тисяч тонн зерна. Воно обладнане двома сушарками потужністю 1200-1400 тонн зерна за добу. Монтаж сушильного господарства проводить фірма AGROSTEEL з Білої Церкви.

Придбало товариство  тепловоз та близько 60 вагонів для транспортування зерна в регіони України та закордон.

«Наявність такого об’єкті на Волині- це додаткове джерело для доробки зернових культур, і особливо, в осінній період збору пізніх зернових культур – досушування. Бо,  незважаючи на сприятливі погодні умови, аграрії не можуть на повну потужність молотити кукурудзу,  не вистачає сушильного господарства», - вважає директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×