Волинський  депутат Ігор Гузь підкорив  Турське озеро

Волинський депутат Ігор Гузь підкорив Турське озеро

Волинь

Народний депутат України Ігор Гузь і ще  8 плавців  підкорили озеро Турське, що у Ратнівському районі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. 

Довжина озера  3 км 200 метрів. « 30 червня - день доволі символічний, тому що сьогодні День народження командира Української повстанської армії Романа Шухевича. Роман Шушевич, до речі, також плавав, він був членом куреня пластового «Чорноморці», не вживав алкоголю, не палив цигарок, тому для і для багатьох це приклад, який він показував у контексті здорового способу життя. Більше того – саме цього дня у 1941 році у Львові Ярослав Стецько прочитав акт проголошення відновлення української державності, що також символічний для українських націоналістів день», – сказав Ігор Гузь перед запливом і пояснив, що таким чином він пропагує здоровий спосіб життя. 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!