Волинський Фаберже отримав сертифікат з Мілана за виставку своїх робіт

Волинський Фаберже отримав сертифікат з Мілана за виставку своїх робіт

Волинь

Унікальні вироби з яєчної шкарлупи відомого волинського майстра Анатолія БОЙКА знають не тільки в Україні, а й поза її межами. Черговим доказом цього є сертифікат із сонячної Італії, який житель Володимира-Волинського отримав за презентацію своїх виробів у Мілані. Посприяла цьому Українська діаспора, яка допомогла з виставкою, -пише Володимир media.

До слова: Володимир-Волинського художника-дизайнера Анатолія Бойко дедалі частіше називають волинським Фаберже та майстром на всі руки, і не дарма, адже різноманіття його робіт вражають своєю унікальністю. Народний умілець народився на Тернопільщині. Закінчив Дубенське професійно-технічне училище, за професією різьбляр по дереву. Самотужки опанував 14 видів мистецтв, розробив власні стилі, матеріали та техніки. У його руках природний матеріал перетворюється у неповторні мистецькі витвори.

Аналогів деяких його  робіт не побачиш ні в Україні, ні в Європі. Тут знайдеш найкращі приклади живопису, графіки, різьби по дереву та яєчній шкарлупі, хаотичної вишивки та в’язання,  коренепластики, соломоплетіння, роботи з бамбуку, бересту, лози, шкіри, скла, гіпсу та каменя. Колекція мережевих яєць особливо вражає – делікатна неповторна ювелірна робота, від якої віє справжньою добротою на світлою енергетикою, -розповідає про майстра Буг.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!